Familo – mój wspólnik w moim biznesie

Posted by on 17.05.2013 in Familo | 5 komentarzy

Familo – mój wspólnik w moim biznesie

Familo moim wspólnikiem w biznesie? Brzmi jak żart ? Ale to akurat może stać się prawdą
Na czym ma polegać ten biznes? Najprościej mówiąc, ogólnie biznes polega na tym, by coś kupić taniej,  potem sprzedać to drożej, a z zysków  opłacić koszty i żeby jeszcze coś w kieszeni zostało. Czy nie taka byłaby najprostsza odpowiedź na zadane pytanie? Może i  tak, ale…
Właśnie, każdy prosty temat, ma jednak zawsze to jedno magiczne słowo ”ALE”, bo z Familo jest ciut inaczej.
Zanim jeszcze zdążyłem Ci wyjaśnić o co chodzi z Familo, już mówisz- no tak, ale…ja nie mam kapitału, ja nie mam pomysłu, ja nie mam możliwości, ja nie…itd, itp. Ale Familo może stać się ratunkiem na te wszystkie Twoje „nie”. Skoro nic nie masz to może stać się ratunkiem dla Ciebie.

A co byś powiedział, gdybym zaproponował Ci spółkę z firmą, która już działa, dynamicznie się rozwija, szybko zwiększa swoje obroty, partnerzy (producenci) pchają się drzwiami i oknami, a lista produktów ciągle rośnie ? Wszystko to w oparciu o sklep .
W dzisiejszych czasach ?

Tak, to Familo  proponuje Ci spółkę!

Całkiem poważnie. Nie musisz posiadać kapitału, miejsca lokalizacji ani możliwości. Wszystko to bierze na siebie Twój wspólnik, a jest nim Familo.
Twoim zadaniem będzie polegało tylko na przyciągnięciu odpowiedniej liczby klientów, stałych klientów.
Czyli po Twojej stronie jest tylko lub aż, reklama i marketing. Bez żadnej inwestycji z Twojej strony, zatem i ryzyko biznesowe praktycznie żadne.

Jedyne, co powinieneś robić, to regularne comiesięczne zakupy towarów, które i tak do tej pory kupowałeś, bo musiałeś kupować na własne potrzeby, a które oferuje Familo, za kwotę minimum 150 zł brutto (choć bardziej optymalnie będzie za  200 zł)
Wtedy dostawę do domu masz bezpłatną
Czyż to nie jest interesująca i korzystna oferta? To nad czym  jeszcze się zastanawiasz??? Na co chcesz czekać ??? Aż inni Cię wyprzedzą ?

Skontaktuj się ze mną natychmiast, abyśmy wspólnie z Tobą zdecydowali, jak skorzystać z tej niesamowitej oferty Familo, z korzyścią dla Ciebie.
Mój skype: piodoo
O całym projekcie możesz też więcej dowiedzieć się tutaj

Pamiętaj, nie ponosisz żadnego ryzyka, bo nie musisz nic inwestować. To Familo  całe ryzyko bierze na siebie.

A co Ty z tego możesz mieć? Czy będą z tego jakieś profity, jakieś pieniądze, poza robieniem tańszych zakupów, czy zyski będzie miało z tego tylko Familo?
Otóż dość szybko, robiąc zakupy i reklamując firmę,  możesz uzyskać z Familo, rabaty na zakupy do wysokości 90%.
To oznacza, że za pełnowartościowy towar zapłacisz tylko 10% faktycznej ceny widniejącej na fakturze . Następnym etapem jest uzyskiwanie dochodów, których wysokość zależy tylko od Twojego zaangażowania w propagowanie zakupów w  Familo. O jakich to kwotach możemy mówić? Różnie.  Jeżeli to Cię zadowoli, może to być 1000 zł lub 10000 zł, jeśli tylko taką granicę sobie ustalisz. Znam ludzi, którzy chcą zarabiać w Familo dużo więcej.
Tu każdy sam może sobie ustalić, ile ma przynieść mu współpraca z Familo.

Familo może więc stać się Twoim wymarzonym wspólnikiem.

Czy stanąłeś już kiedyś w życiu przed taką szansą, jaką daje Ci Familo? Ja nie i dlatego, gdy tylko usłyszałem pierwsze informacje na temat projektu Familo, zaraz z tej szansy skorzystałem.
Ty również możesz to uczynić, rejestrując się  do Familo za darmo.

Jednak dobrze by było przed rejestracją skontaktować się ze mną przez skype lub telefon. Będzie to dla Ciebie korzystne, bo zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc i wsparcie.

I pamiętaj, Familo to może być strzał w 10 i stać się biznesem Twojego życia.

 

 

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

5 komentarzy

 1. 17.05.2013

  Mam absolutnie to samo odczucie, że Familo to wspólnik. Zważywszy na fakt, ze poznałam już wiele rożnych systemów na wzór MLM działających niegdyś w realu, wchodzących w internet, wreszcie ten ostatni wysyp MLM w internecie i różne programy partnerskie, śmiało mogę powiedzieć że nigdy nie poznałam, nie byłam, nie uczestniczyłam w żadnym projekcie, który dawałby właśnie to przeświadczenie – To jest nasze; nasz biznes, nasza spółka, nasz sklep. Skąd to się bierze? Wnosimy w Familo swój wkład, poprzez zakupy, pracę na rzecz rozwoju familo. Napędzamy obroty i profity.

 2. 17.05.2013

  Tak, rzeczywiście dobry wspólnik to skarb. W mojej praktyce biznesowej często się spotykałem z wieloma przypadkami gdzie wspólnik był skarbem albo rozwalał całą spółkę. Dwadzieścia lat temu miałem takich dwóch, co rozwalili nasza spółkę i od tej pory działam w pojedynkę, ale dobry wspólnik by się przydał. Mam nadzieję że Familo będzie takim 🙂

 3. 17.05.2013

  Dużo się mówi o bezrobociu, trudnych warunkach życia w Polsce,braku perspektyw, itd… W ten sposób ludzie sami się nakręcają aby narzekać i „widzieć szklankę do połowy pustą” czyli szukają wymówek aby nie trzeba było się schylić i podnieść pieniądze leżące przed nimi. Ja uważam że nie ma bezrobocia tylko są inne warunki życia i nowe możliwości zarabiania. To co jest proste i łatwo dostępne często powoduje brak wiary i szukanie przeszkód.
  Czas z tym skończyć i otworzyć się na takie stwierdzenia jak np: Familo proponuje Ci spółkę. To jest jak najbardziej realne.
  Wymaga tylko od nas otwarcia na „nowe” Zaprzestania narzekań i zmiany przyzwyczajeń które w efekcie braku zmian są dla wielu z nas ograniczeniem nie do pokonania!

 4. 17.05.2013

  Ja napiszę tak – do spółki musimy włożyć pewien kapitał a do Familo nie inwestujemy żadnych pieniędzy. To Familo po przez zakupy i rekomendację aktywnych osób daje nam warunki do inwestowania w nas samych.

 5. 18.05.2013

  Właśnie to jest najlepsze. Familo to biznes, który nie wymaga żadnych inwestycji na początku. Nie ma też żadnego ryzyka że się nie uda, pod warunkiem, że będziemy konsekwentni w swoich działaniach. A produkty spożywcze musi kupować przecież każdy człowiek. Nie ma możliwości, aby z czasem te produkty przestały być potrzebne.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Familo.Tak dużo i tak tanio
Familo. Rok 2013 rokiem Familo !

Rok 2013 rokiem Familo! Istnieje tradycja nadawania patronatu dla nadchodzącego roku. Rok 2012 był rokiem Korczaka. Rok 2013 to rok...

Zamknij