Grupa100k jako Twoja grupa wsparcia

Posted by on 19.05.2013 in Familo, Narzędzia w necie | 5 komentarzy

Grupa100k jako Twoja grupa wsparcia

Czy to nasza grupa wsparcia ?  Kiedy rozpoczynamy jakieś działania lub działalność , do których jesteśmy mocno przekonani lub zapaleni, chcielibyśmy podzielić się tym z każdym, a najchętniej z najbliższymi, z rodziną lub znajomymi i opowiedzieć im o swoich planach.

I co się wtedy dzieje ? Jak działa nasza grupa wsparcia ?
Przeważnie nasi najbliżsi przyjaciele, rodzina czy znajomi zamiast nas podtrzymać na duchu i utwierdzić w tym zamiarze, po prostu podcinają nam skrzydła.
„Przecież to na pewno nie zadziała, to Ci się nie uda, szkoda Twojego czasu, to naciąganie, zarobią tylko ci na górze, ludzie wykształceni nie zajmują się takimi bzdurami, już tyle razy próbowałeś i co  itp.
Czy takie wypowiedzi nas motywują? Niestety, raczej nastrajają negatywnie, wpędzają w zniechęcenie i tracimy wiarę w siebie i swoje działania.

W końcu sami zastanawiamy się, czy nasi bliscy nie maja racji. Przecież chcą dla nas jak najlepiej. I rezygnujemy.
A co by było, gdybyś miał wokół siebie takie osoby, od których usłyszysz – tak trzymaj, nie poddawaj się, wspaniały pomysł, życzę Ci powodzenia, idziesz w dobrym kierunku, może Ci w czymś pomóc itp.

Bo aby osiągnąć sukces, naszym działaniom potrzebna jest taka właśnie grupa wsparcia.

Grupa takich osób to nic innego, jak własna Twoja grupa wsparcia.

Na takie osoby zawsze możesz liczyć, doradzą, pomogą, wesprą czy podpowiedzą odpowiednie rozwiązanie kiedy poprosisz
Nie zawłaszczają sobie prawa do posiadania racji, nigdy Cię brutalnie nie skrytykują,  wskażą raczej wady przyjętych rozwiązań, a może podpowiedzą rozwiązanie problemu.

Kiedy swoje zamierzenia wypełniamy, współpracując w jakimś MLMie, jest nam to szczególnie potrzebne, zwłaszcza gdy nasz sponsor nie zawsze stanie na wysokości zadania i okaże się, że nie będzie dla nas żadnym wsparciem. Szczególnie wtedy, gdy na względzie ma bardziej własne korzyści a nie dobro swojej grupy. I tu doskonale sprawdza się grupa wsparcia, której brak doskwiera w większości struktur wielopoziomowego marketingu .

Inaczej wygląda to w Familo, w grupie,z którą współpracuję, a która, w chwili obecnej liczy prawie 9 tys Partnerów.
Pasjonaci internetu i nowoczesnych technologii, powołali do życia Grupa 100k, której celem jest właśnie takie wspieranie jej członków i udzielanie takiej właśnie pomocy, aby każdy mógł zrealizować zaplanowane cele. Naturalnie, podstawowym zadaniem jest odpowiednia rozbudowa struktury zakupowej, ale każdemu to odpowiada, bo tym samym buduje również swoją grupę i swój biznes. Im większą własną grupę  zbuduje każdy z nas, tym większa będzie cała struktura. A więc Grupa 100k jest to taka grupa wsparcia dla wszystkich.

Jeżeli współpracując  z przedsięwzięciem Familo nie jesteś jeszcze w Grupie 100k,  jak najszybciej do niej dołącz

Bo Grupa 100k to Twoja grupa wsparcia!

Oferuje Ci techniczną pomoc, narzędzia marketingu internetowego, wsparcie merytoryczne i instruktażowe, szkolenia, podpowiedzi i wskazówki.

Wszystko to po to, abyś łatwiej i skuteczniej planował swoje działania, które bezbłędnie prowadzić Cię będą ku wyznaczonym celom

Nie czekaj, zapisz się, przyłącz się do Twojej grupy wsparcia

 

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

5 komentarzy

 1. 19.05.2013

  To oczywiste, że grupa wykona pracę szybciej niż pojedyncza osoba. Dlatego warto pracować w grupie. Na dodatek Grupa 100K udostępnia narzędzia internetowe oraz chętnie dzieli się wiedzą ze wszystkimi osobami, które tego potrzebują. Grupa 100k to także grupa przyjaciół, w której nikt nie podcina nikomu skrzydeł. Dzięki pomocy grupy łatwiej znaleźć motywację do działania.

 2. 19.05.2013

  Tak Piotrze niestety ci najbliżsi nam najbardziej nas demotywują zamiast motywować. Jednak po jakimś czasie jak tylko widzą że osiągamy jakiekolwiek efekty z tego co robimy to również zaczynają się interesować a nawet bardzo szybko działać pod naszymi skrzydłami. Mówiąc szczerze ja zaczynałem moją przygodę budowania dochodu pasywnego z całkiem obcymi ludźmi. Zanim jednak ich znalazłem to trochę to trwało. Teraz osoby chętne do współpracy z nami mają od samego początku wspaniałą grupę doświadczonych liderów, jak również wyśmienite narzędzia internetowe do dyspozycji. Grupa 100K jest tego najlepszym dowodem.

 3. 19.05.2013

  Bycie w jakiejkolwiek grupie jest ważne ze społecznego punktu widzenia i samorozwoju, choćby psychicznego. Bycie w grupie z której można uzyskać pomoc jest szczególnie ważne, bo nas wzmacnia i motywuje do dalszego działania, wzmacnia związki pomiędzy członkami grupy. Jest to swoista Synergia, dlatego warto sobie dobrać odpowiednia grupę.

 4. 20.05.2013

  Popieram koncepcję Poiotra zdecydowanie. Grupa wsparcia jest niezbędna do osiągnięcia jakiegokolwiek zauważalnego efektu w dzisiejszych czasach i nie ma innego rozwiązania. To także motywacja do działania. Grupa ma przewagę. Zawsze tak było. Czy może być coś lepszego ? Oczywiście że tak! Stale rosnąca grupa wsparcia może jeszcze więcej !

 5. 06.12.2013

  Słuchasz siebie i tego czego pragniesz – sam kierujesz swoim życiem. Każda porażka będzie Twoją porażką i każdy sukces będzie Twoim sukcesem.

  Słuchasz ich i tego czego oni chcą dla Ciebie – Twoim życiem kierują inni. Każda porażka, będzie Twoją porażką, każdy sukces będzie ich sukcesem.

  Kiedy sam kierujesz swoim życiem, porażkę przekujesz w sukces. Kiedy Twoim życiem kierują inni, sukces przekujesz w porażkę.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Grupa marketingu internetowego Grupa100k
Grupa Marketingowa GRUPA100k

Grupa Marketingowa GRUPA100k powstała by ułatwić budowanie biznesu w oparciu o najnowsze narzędzia i technologie internetowe . Jestem aktywnym partnerem...

Zamknij