Tani sklep internetowy

Posted by on 17.05.2013 in Familo | 7 komentarzy

Tani sklep internetowy

Co to takiego tani sklep internetowy?

Przecież utarło się, że w internecie większość zakupów można zrobić taniej .
Jaki właściwie powinien być  sklep internetowy aby nazwać go tanim ? Czy chodzi tylko o ceny detaliczne? Czy może rolę odgrywają tu  promocje albo rabaty?
Pewnie również i o to. Ale nie tylko. Mamy obecnie erę prosumenta,  czyli nowego podejścia do zakupów.
Coraz częściej słyszymy o tzw. CashBack, czyli zwrocie części wydanych czy zainwestowanych pieniędzy.
No właśnie, czy wydawanie pieniędzy może być inwestycją ?
A co byś powiedział, gdybym ja powiedział Tobie, że istnieje sklep internetowy, w którym to Ty decydujesz ile zapłacisz za towar ?

Codziennie powstaje coraz więcej sklepów internetowych, Nawet tak duże markety jak Tesco, rozmaite sieci oferują swe produkty w internecie
Jednak ich zasięg, przeważnie ogranicza się do dużych miast  i najbliższej okolicy. Związane jest to oczywiście z logistyką i kosztami dostawy.
Jeżeli jednak sklep internetowy ma być konkurencyjny, musi to być naprawdę tani sklep internetowy.
Powinien oferować ceny niższe  w stosunku do sklepów stacjonarnych, dość duży asortyment, darmową lub bardzo tanią  i szybką dostawę, krótki termin realizacji zamówienia itp.

Jeśli interesowałby Cię taki sklep internetowy to mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość, bo taki właśnie sklep działa już od 2012 roku .
W dodatku gwarantuje dostawę pod dowolny adres w całej Polsce.

Ten tani sklep internetowy to sklep FAMILO.

Co oferuje takiego innego, że z całą pewnością jego taniość można przyjąć  za fakt?
Przede wszystkim gwarantuje zwrot części poniesionych kosztów zakupu w wysokości 4%. A jeśli dokonujesz tych zakupów systematycznie, otrzymujesz jeszcze 2% bonusu. To razem daje to 6% od kwoty Twoich zakupów w kolejnym miesiącu.
Powiesz, że 6% to żadne wielkie pieniądze. I oczywiście jestem gotów się z Tobą zgodzić ale to nie koniec .
Bo firma chce Ci dać możliwość uzyskania  rabatów aż do nawet 90% na wszystkie towary, a nie tylko na niektóre, jak to ma miejsce  w supermarketach. Wystarczy tylko się zarejestrować. Możesz tego dokonać  za darmo i zacząć zapraszać inne osoby  do korzystania z takiej możliwości.
Poza tym, jeżeli dokonasz zakupów za minimum 150 zł brutto, kurier dostarczy Ci Twoją paczkę  gratis. I to pod każdy adres w Polsce. Jest to super oferta szczególnie dla osób mieszkających z dala od dużych sklepów lub mających kłopoty z transportowaniem ciężkich zakupów
To co opisałem powyżej, to dopiero pierwszy krok we współpracy z firmą Familo. Rozwijając swoją Społeczność Zakupową  możesz wypracować sobie po jakimś czasie wyższy dochód, który z czasem przekształcić się może w dochód pasywny, wzrastający z miesiąca na miesiąc . Wypłacisz go na swoje konto bankowe.
Jaka będzie kwota tego dochodu, zależy tylko od Ciebie i od Twojej włożonej pracy.
Dla zdecydowanych  i konsekwentnych mogą to być nawet całkiem znaczne kwoty.

Pamiętaj, od dziś Familo to może być Twój tani sklep internetowy!

Nie ma się nad czym zastanawiać, bo przecież kupować żywność, środki czystości czy higieny osobistej będziesz musiał pewnie do końca życia. Gdy więc zmienisz trochę swoje przyzwyczajenia i nawyki i wykorzystasz szansę na tańsze i wygodniejsze zakupy,  możesz również zacząć zarabiać  tylko poprzez dzielenie się swoją informacją.
A to Ci się zwyczajnie opłaca 🙂

Tutaj możesz poznać więcej szczegółów

 

 

 

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

7 komentarzy

 1. 17.05.2013

  Piotrze,świetne spojrzenie na sklep internetowy Familo: „to ty decydujesz ile zapłacisz za towar” Oferta Familo daje każdemu klientowi taką możliwość.
  W naszym sklepie możemy mieć rabat maksymalny jaki przewiduje prawo polskie do 90%. Prawda jest taka: Sklep Familo jest bezkonkurencyjny na rynku polskim.
  Im więcej klientów to zrozumie tym obszar działania familo będzie zataczał większe kręgi.

  • 04.05.2014

   Wszystko jest wolnym wyborem. Każdy wybiera to co jemu pasuje. Tylko nie każdy chce przeanalizować i wysłuchać jaki ten wybór daje mu możliwości. Pozdrawiam.

 2. 17.05.2013

  Zgadzam się z tym artykułem ponieważ nigdy nie było i nie jest tak , że którykolwiek sklep podzieli się marżą za zrobione zakupy
  a Familo tak.

 3. 17.05.2013

  „Nie ma się nad czym zastanawiać, bo przecież kupować […]będziesz musiał pewnie do końca życia.”
  To nie ulega wątpliwości, że bez żywności i środków czystości nikt się nie obejdzie.

  Jak na razie sklepu oferującego lepsze warunki czy to zakupowe, czy biznesowe jak Familo nie znaleziono. Kwestia jest i pytanie, czy czytający powyższy artykuł decyduje samodzielnie, czy może najpierw musi wysłuchać co Oni powiedzą… i zdecydują.

 4. 18.05.2013

  Familo jest korzystne już od samego początku. Nawet jeśli jeszcze nie osiągnie się rabatu 90% ceny są i tak tanie, a rabat 6% obowiązuje już po zrobieniu pierwszych zakupów. Dostawa kurierem za darmo to kolejny plus. Według mnie nie wymyślono jeszcze lepszego sklepu niż Familo.

 5. 18.05.2013

  Już opisałam u siebie rolę prosumenta. Mam nadzieję, że nasze opisy trafią do większej części Polaków i będą oni wykorzystywali Familo do robienia swojego biznesu. Zakupy za 10% ich wartości staną się wówczas dla nich chlebem powszednim, którego działaniem ubocznym będą duże pieniądze. Mam jednak świadomość, że są ludzie, którzy nigdy nie zmienią swoich zwyczajów – lecz czy na pewno?

 6. 19.05.2013

  Piotrze świetnie wytłumaczone. Myślę że nie jedna osoba zrozumiała na czym polegają zakupy w Familo. Można tu jeszcze dodać że są różne promocje artykułów. Przyjemne z pożytecznym.

Przeczytaj poprzedni wpis:
starannie zapakowana paczka
Familo – mój wspólnik w moim biznesie

Familo moim wspólnikiem w biznesie? Brzmi jak żart ? Ale to akurat może stać się prawdą Na czym ma polegać...

Zamknij